Nieuwe vacatures bij 9to5!

Nieuwe vacatures bij 9to5! - Er staan meerdere vacatures open bij 9to5. Zit er wat voor jou bij?

2 november 2023

Nieuwe vacatures bij 9to5 software - Sluit je aan bij ons team

Ben jij opzoek naar een nieuwe uitdaging in de software? Dan ben jij misschien wel wat wij zoeken bij 9to5, we hebben meerdere vacatures openstaan, op verschillende vlakken. We zoeken enthousiaste individuen om te schitteren in de volgende functies:

Backend Elixir Developer

Heb je ervaring met Elixir, of wil je er juist heel graag mee werken? Wil je werken aan boeiende backend-projecten met cutting-edge technologieën? Word lid van ons team en breng je backend-expertise bij ons!

UI Designer

Ben je een creatieve krachtpatser met een passie voor het omzetten van ideeën in verbluffende visuele ontwerpen? Wij zoeken een getalenteerde grafisch ontwerper om onze brand identity aan te pakken!

Vue.js Front-end Developer

Wil je werken aan hoogwaardige websites en webapplicaties? Als Vue.js front-end ontwikkelaar kun je deel uitmaken van ons team dat gebruik maakt van de nieuwste webtechnologieën om innovatieve digitale oplossingen te creëren.

Digital Marketeer

Heb je een passie voor digitale marketing en het stimuleren van online groei? We zoeken een digital marketeer om ons te helpen ons bereik te vergroten en onze digitale aanwezigheid te versterken.

Bij 9to5 software bieden we een inspirerende werkomgeving en geweldige voordelen, waaronder flexibele werkmogelijkheden en een geweldig team om mee samen te werken. Deel dit nieuws met je netwerk en help ons getalenteerde mensen te vinden om ons team te versterken!

Klik op de onderstaande links om meer te weten te komen over elke vacature en solliciteer vandaag nog!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.