Digital marketer (parttime)

Bij 9to5 software ontwikkelen we slimme softwareplatforms voor allerlei klanten en voor onszelf. We zijn op zoek naar een parttime digital marketer die ons team komt versterken om ons bedrijf op de (digitale) kaart te zetten.
Vereist
 • beschikbaar voor 12 - 16 uur
 • werkervaring als digital marketer
 • relevante bachelor of master opleiding
 • passie voor het vak!
 • beheerst de Engelse & Nederlandse taal volledig
Pré
 • ervaring met copywriting
 • ervaring met campagnes
 • kennis van SEO

Deze vacature is vervuld. Stuur je open sollicitatie met cv op naar recruitment@9to5.software

Bent u een recruiter? Let op! Wij hebben geen interesse!

Over de functie

We zijn op zoek naar een digital marketing talent om de leiding te nemen bij het opzetten en beheren van onze digitale marketingstrategieën. Deze parttime functie vereist 12-16 uur per week, zodat je de flexibiliteit hebt om in deze functie uit te blinken terwijl je andere interesses nastreeft of je studie volgt.

Met deze nieuwe functie binnen ons bedrijf krijg je de unieke kans om samen met ons team vorm te geven aan de exacte taken en inhoud. Je belangrijkste verantwoordelijkheden zijn onder andere:

 • Het schrijven van boeiende nieuwsberichten en content.
 • Het beheren van onze social media platforms om de zichtbaarheid van het bedrijf te vergroten.
 • Het ontwerpen en implementeren van impactvolle campagnes op verschillende kanalen zoals LinkedIn, Google en meer.
 • Het cultiveren en uitdragen van onze merkidentiteit zodat deze aanslaat bij ons doelpubliek.

We hechten veel waarde aan datagestuurde besluitvorming en hechten veel belang aan het meten van het succes van onze campagnes. Ervaring met en kennis van analytische tools en de kunde om bruikbare inzichten af te leiden uit gegevens zijn daarom essentieel voor deze functie. Als marketer bij 9to5 software speel je een cruciale rol in het positioneren van ons bedrijf als de ideale plek voor de software-ontwikkeling, niet alleen voor klanten maar ook voor potentiële medewerkers.

9to5 software is een full-service digital agency gevestigd in Delft. Met een sterke focus op kwaliteit, design en betrouwbaarheid werkt ons team van 14 professionals aan het leveren van apps en websites van uitstekende kwaliteit. Hoewel we ons werk zeer serieus nemen, weten we ook hoe we serieus plezier moeten maken. Zo vieren we elke donderdagmiddag onze prestaties tijdens DemoDo, waar we met trots onze nieuwste projecten aan het team laten zien. Deze traditie is compleet met verfrissende (niet-alcoholische) drankjes en snacks, en een welverdiend applaus!

Naast een inspirerende werkomgeving bieden we de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Je eigen werkplek uitgerust met een 32-inch 4K-scherm.
 • De mogelijkheid om aan een zit-sta bureau te werken, wat een gezonde balans tussen werk en privé bevordert.
 • Lunch en drankjes verzorgd door 9to5.
 • Flexibele werkafspraken, inclusief hybride opties die aansluiten bij jouw behoeften.

We horen graag van je en verwelkomen je graag in ons team!

Werken bij 9to5

Bij 9to5 werk je in klein en gemotiveerd team. Tom en Susan zijn het bedrijf in 2012 gestart na hun MSc opleiding aan de TU Delft en werken actief mee aan het ontwikkelen van de software. We hebben UX/UI design en web-, Android-, iOS- en back-end developers in huis. Daardoor werken we vaak met het gehele team aan een project. We zitten met z’n allen in één ruimte en werken vaak hard en geconcentreerd, maar er wordt daarnaast ook hard gelachen. Dresscode is casual, maar representatief.
Op een gemiddelde werkdag kom je aan tussen 8:30u en 9:00u, maken we even een praatje en ga je aan de slag. Rond 10:00u is het tijd voor koffie met een koekje (of soms taart) om vervolgens tot de lunch weer verder te werken. De lunch is gezamenlijk en wordt wekelijks bezorgd op de kosten van 9to5. Na de lunch werken we door tot 17:00u à 17:30u met tussendoor nog een kopje thee of koffie, uiteraard weer met koekje. Is het een vrijdag? Dan wordt de dag sowieso afgesloten met een gezellige borrel, maar op iedere andere dag is dat ook niet uitgesloten. Om de week hebben we op donderdag de zogenoemde Demodo, waarop iedereen zijn werk van de afgelopen tijd vol trots laat zien.

Deze vacature is vervuld. Stuur je open sollicitatie met cv op naar recruitment@9to5.software

Bent u een recruiter? Let op! Wij hebben geen interesse!