Vue.js front-end developer

Bij 9to5 software ontwikkelen we slimme software platformen voor allerlei klanten en voor onszelf. We zijn op zoek naar een front-end developer die ons team komt versterken om aan kwalitatief hoogstaande websites te werken.
Vereist
 • Beschikbaar voor 32 - 40 uur
 • 2 jaar werkervaring als front-end developer of:
 • relevante afgeronde WO-opleiding
 • HBO- of WO-opleiding
 • passie voor het vak!
Pré
 • ervaring met VueJS / NuxtJS
 • ervaring met automatische tests

Deze vacature is vervuld. Stuur je open sollicitatie met cv op naar recruitment@9to5.software

Bent u een recruiter? Let op! Wij hebben geen interesse!

Over de functie

Als front-end developer krijg je de kans om deel uit te maken van ons dynamische team bij 9to5 software en mee te werken aan het webgedeelte van onze platformen. Laat me je meenemen in hoe we bij 9to5 software werken.

Bij de start van een project zorgen we voor een gedegen voorbereiding in Jira van Atlassian. Het team bepaalt de benodigde sprints en na goedkeuring gaan we van start. Onze getalenteerde designer gaat aan de slag met het visuele ontwerp in Figma, waarbij hij gebruikmaakt van het geavanceerde Atomic Design System van Brad Frost. Nadat het ontwerp is afgerond, volgt een vlotte overdracht aan jou als developer, waarbij alle vereiste assets worden aangeleverd.

Als web developer ben jij verantwoordelijk voor de implementatie van het design in VueJS (vaak in combinatie met NuxtJS) en Typescript, waarbij je slimme componenten uit het Atomic Design System integreert. Daarnaast voeg je het krachtige Apollo Framework toe om de communicatie via GraphQL met onze backends te verzorgen. Om de beloofde kwaliteit te waarborgen, voeg je geautomatiseerde tests toe. De deployment verloopt soepel via CircleCI naar onze staging-omgeving. Je stelt een uitgebreid testplan op en houdt de klant op de hoogte. Na het verwerken van feedback en na acceptatie brengen we het project naar de productie-omgeving, waar we een feestelijke kleine release party houden om dit succes te vieren.

Nadat het project is opgeleverd, monitoren we het systeem zorgvuldig met behulp van tools zoals Sentry en Grafana. Voor een snelle respons bij incidenten maken we gebruik van OpsGenie van Atlassian voor bepaalde klanten. We staan ook klaar om eventuele supportvragen van klanten of gebruikers professioneel te ondersteunen.

En dan is het donderdagmiddag en is het tijd voor onze DemoDo, waar jij met trots je werk presenteert aan ons team. Onder het genot van een (alcoholvrij) biertje en wat snacks ontvang je een welverdiend applaus. En dan ben je weer klaar voor de volgende sprint!

Als dit aansluit bij jouw manier van werken en als je graag deel wilt uitmaken van ons team, laten we dan graag kennismaken!

Naast een inspirerende werkomgeving bieden wij de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Onbeperkt aantal vakantiedagen
 • MacBook Pro als jouw persoonlijke werkstation, die je ook thuis kunt gebruiken
 • Een 32-inch 4K-scherm op je eigen werkplek
 • Mogelijkheid om te werken aan een zit/sta bureau
 • Lunch en borrels op kosten van 9to5
 • Flexibele werkmogelijkheden: hybride of fulltime op kantoor
 • Reiskostenvergoeding op basis van € 0,21 per kilometer als je meer dan 5 km van ons kantoor woont.

We kijken ernaar uit om van je te horen en je te verwelkomen in ons team!

Werken bij 9to5

Bij 9to5 werk je in klein en gemotiveerd team. Tom en Susan zijn het bedrijf in 2012 gestart na hun MSc opleiding aan de TU Delft en werken actief mee aan het ontwikkelen van de software. We hebben UX/UI design en web-, Android-, iOS- en back-end developers in huis. Daardoor werken we vaak met het gehele team aan een project. We zitten met z’n allen in één ruimte en werken vaak hard en geconcentreerd, maar er wordt daarnaast ook hard gelachen. Dresscode is casual, maar representatief.
Op een gemiddelde werkdag kom je aan tussen 8:30u en 9:00u, maken we even een praatje en ga je aan de slag. Rond 10:00u is het tijd voor koffie met een koekje (of soms taart) om vervolgens tot de lunch weer verder te werken. De lunch is gezamenlijk en wordt wekelijks bezorgd op de kosten van 9to5. Na de lunch werken we door tot 17:00u à 17:30u met tussendoor nog een kopje thee of koffie, uiteraard weer met koekje. Is het een vrijdag? Dan wordt de dag sowieso afgesloten met een gezellige borrel, maar op iedere andere dag is dat ook niet uitgesloten. Om de week hebben we op donderdag de zogenoemde Demodo, waarop iedereen zijn werk van de afgelopen tijd vol trots laat zien.
Hardware bij 9to5
 • MacBook Pro
 • 4K beeldscherm
 • Laptop stand
 • Apple Magic Mouse of Trackpad
 • Bureau - in hoogte verstelbaar
Software bij 9to5
 • Google Workplace
 • Jira - voor project management
 • Slack - om te chatten met elkaar en met klanten
 • Bitbucket - voor versiebeheer
 • Harvest - om je uren bij te houden

Deze vacature is vervuld. Stuur je open sollicitatie met cv op naar recruitment@9to5.software

Bent u een recruiter? Let op! Wij hebben geen interesse!