Even voorstellen, Eva en Ivana

Even voorstellen, Eva en Ivana - We hebben ons team verder versterkt! Maak kennis met Eva en Ivana.

8 december 2023

Aan het einde van de zomer zijn er twee nieuwe medewerkers bij het team aangesloten van 9to5, Eva en Ivana. Christina heeft Ivana ingewerkt en ons team helaas verlaten, omdat er andere uitdagingen op haar stonden te wachten. Samen vormen Eva en Ivana het nieuwe team voor de verschillende functies van HR- en Support medewerker op part-time niveau. Maar wie zijn deze dames?

Eva is momenteel bezig met twee Bachelor studies Informatica & Economie en Economie & Bedrijfseconomie aan de Universiteit Leiden en Universiteit Erasmus. Naast het reizen tussen alle steden door houdt ze ervan om actief bezig te zijn en sociaal in contact te zijn met mensen en dit zie je dan ook terug in haar functie HR & Recruitment. Buiten haar werk is ze ook veel actief en sociaal bezig, zo kan je haar paar keer per week op het hockeyveld spotten en heeft ze als doel dit jaar om een hele marathon te rennen.

Ivana heeft passie voor werken met mensen, HR en Support zijn functies die haar op het lijf zijn geschreven. Naast het werken bij 9to5 is ze bezig met haar laatste jaar International Creative Business in Den Haag voor haar Bachelor. Hier leert Ivana veel over marketing en pakt daarom ook marketingtaken op bij 9to5. Verder is Ivana veel actief bezig en zie je haar niet vaak stilzitten, je vindt haar elke ochtend in de sportschool en in het weekend is ze vaak met vrienden aan het padellen. Als er een klein beetje zon schijnt, is ze buiten werktijd op het strand aan het zonnen of surfen!

Beide dames sluiten goed op elkaar aan en hebben verschillende krachten in het nieuwe team. Dit nieuwe team wordt de verbintenis binnen het rijke developers-team bij 9to5.

Lijkt het jou leuk om ook bij 9to5 te komen werken, dan kom je op gesprek met Eva of Ivana, we hebben namelijk veel vacatures open staan. We hebben bijvoorbeeld momenteel de vraag uit staan voor een UI Designer en Marketing medewerker, er is meer nodig dan een team van developers bij 9to5!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.