UI ontwerper (parttime)

Ben jij een creatieve krachtpatser met een talent om ideeën om te zetten in strakke digitale ontwerpen? Word jij blij van precies dat éne juiste font? 9to5 software zoekt een parttime UI ontwerper om ons team te versterken.
Vereist
 • Beschikbaar voor 16 uur
 • Getalenteerde ontwerper
 • BSc/MSc-opleiding of student
 • Passie voor het vak!
Pré
 • Ervaring met Figma

Over de functie

Als UI ontwerper bij 9to5 software krijg je de kans om te werken aan gave projecten, zowel voor onze eigen concepten als voor een gevarieerd scala aan klantprojecten. Jouw rol omvat het creëren van strakke en uitdagende ontwerpen vanaf het begin, wat bijdraagt aan het succes van onze digitale oplossingen.

Verantwoordelijkheden:

 • Maak superstrakke ontwerpen voor web- en mobiele toepassingen, websites en digitaal marketingmateriaal.
 • Opzetten van ontwerpconcepten, wireframes en prototypes met behulp van Figma.
 • Werk nauw samen met onze ontwikkelings- en marketingteams om ontwerpen tot leven te brengen.
 • Neem deel aan brainstormsessies en draag innovatieve ontwerpidëeen bij.
 • Handhaaf consistentie en naleving van merkrichtlijnen voor al het ontwerpwerk.
 • Blijf op de hoogte van ontwerptrends, tools en technologieën om ervoor te zorgen dat onze ontwerpen toonaangevend zijn.

Vereisten:

 • Houdt van strakke ontwerpen
 • Bewezen ervaring als digitaal ontwerper met een sterk portfolio dat je ontwerpkwaliteiten laat zien.
 • Vaardigheid in Figma of vergelijkbare ontwerptools.
 • Goed begrip van principes van gebruikersinterface (UI)-ontwerp.
 • Aandacht voor detail en het vermogen om zelfstandig te werken.
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen om effectief samen te werken met interdisciplinaire teams.
 • Kennis van app/webdesign (en ontwikkeling) is een must.

Naast een inspirerende werkomgeving bieden wij de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Een 32-inch 4K-scherm op je eigen werkplek.
 • Mogelijkheid om te werken aan een zit/sta-bureau.
 • Lunch en drankjes op kosten van 9to5.
 • Flexibele werktijden.
 • Flexibele werkmogelijkheden: hybride of fulltime op kantoor.

We kijken ernaar uit van je te horen en je welkom te heten in ons team!

Werken bij 9to5

Bij 9to5 werk je in klein en gemotiveerd team. Tom en Susan zijn het bedrijf in 2012 gestart na hun MSc opleiding aan de TU Delft en werken actief mee aan het ontwikkelen van de software. We hebben UX/UI design en web-, Android-, iOS- en back-end developers in huis. Daardoor werken we vaak met het gehele team aan een project. We zitten met z’n allen in één ruimte en werken vaak hard en geconcentreerd, maar er wordt daarnaast ook hard gelachen. Dresscode is casual, maar representatief.
Op een gemiddelde werkdag kom je aan tussen 8:30u en 9:00u, maken we even een praatje en ga je aan de slag. Rond 10:00u is het tijd voor koffie met een koekje (of soms taart) om vervolgens tot de lunch weer verder te werken. De lunch is gezamenlijk en wordt wekelijks bezorgd op de kosten van 9to5. Na de lunch werken we door tot 17:00u à 17:30u met tussendoor nog een kopje thee of koffie, uiteraard weer met koekje. Is het een vrijdag? Dan wordt de dag sowieso afgesloten met een gezellige borrel, maar op iedere andere dag is dat ook niet uitgesloten. Om de week hebben we op donderdag de zogenoemde Demodo, waarop iedereen zijn werk van de afgelopen tijd vol trots laat zien.

Heb je interesse in deze vacature? Stuur dan je cv naar ons op via recruitment@9to5.software

Bent u een recruiter? Let op! Wij hebben geen interesse!