Ons team groeit!

Ons team groeit! - Graag stellen we je voor aan onze nieuwe fulltime webdeveloper Volker Heidema

20 november 2020

Vorige week lieten we al weten dat wij een parttime webdeveloper hebben aangenomen. Maar daar is het niet bij gebleven. Ook hebben wij een fulltime webdeveloper aangenomen die aan de slag gaat met diverse slimme digitale oplossingen en opdrachten van onze klanten.

Graag stellen we je voor aan Volker Heidema. Volker is fulltime aan de slag met website development van zowel onze eigen projecten als opdrachten van klanten. Voorbeelden van deze eigen projecten zijn slimme digitale oplossingen zoals Cofind en Poopon. Samen met onze designer werkt hij samen om het grafisch ontwerp te vertalen naar de beste website. Volker zegt “Ik hou ervan om designs perfect na te bouwen en ben altijd op zoek naar de beste en nieuwste webtechnologieën”.

Naast Volker willen we ons team nog verder uitbreiden. Op dit moment hebben we nog één vacature openstaan voor een Commercieel Medewerker. Twijfel niet om te solliciteren of deel vooral binnen jouw netwerk.

Enrich your life.

Experience the difference with our intelligent solutions. Get in touch today and discover how we can enrich your digital world.