Even voorstellen: Tim en Yannick

Even voorstellen: Tim en Yannick - Graag stellen we je voor aan onze nieuwste werknemers Tim en Yannick

20 december 2022

Ons team blijft maar groeien dus we blijven ook nieuwe werknemers voorstellen! Laatst stelden we al onze Android Developers Dominique en Jovche voor. Vandaag is het de beurt aan Tim en Yannick. Zij versterken ons respectievelijk fulltime als Web Developer en parttime als Support Engineer.

Onze ras-hagenees Tim, die eigenlijk uit Delft komt, werkt sinds september bij ons als Web Developer. Het programmeren is al sinds de middelbare school een groot deel van zijn leven. Hier volgde hij Informatica en verdiende hij een zakcentje aan zijn klasgenoten door projecten voor hen te maken. Vroeg geleerd en nooit meer mee op gehouden In het weekend voetbalt hij graag; helaas zit daar nu even een knieblessure in de weg maar wie weet zie je hem binnenkort wel weer de sterren van de hemel spelen ergens in de regio.

Daarnaast is Yannick ons sinds begin september komen versterken naast zijn studie aan de TU Delft, waar hij Luchtvaart- en ruimtevaarttechniek studeert. Naast al het studeren en werken staat hij graag op tennisbaan en is hij vaak in de fitness te vinden. Met ervaring in communicatie als personal trainer en zijn technische achtergrond in zijn studie is hij een goede toevoeging om iedereen zo goed mogelijk te woord te staan via alle support kanalen. Mocht je een bug vinden in één van onze apps of tegen een probleem aanlopen, meld dit dan vooral en hij zal voor je klaar staan!

Heb jij ook een passie voor programmeren en zou je net als Tim en Yannick ons team willen versterken? Op dit moment hebben we nog een aantal vacatures open staan! Bekijk hier bijvoorbeeld de vacatures voor Web Developer en Elixir Developer. Wil je meer informatie of heb je vragen? Neem dan contact met ons op via info@9to5.software!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.