Even voorstellen: Dominique en Jovche

Even voorstellen: Dominique en Jovche - Graag stellen we je voor aan onze nieuwe Android Developers Dominique en Jovche

31 oktober 2022

We willen graag dat ons team blijft groeien en dat lukt aardig goed! Laatst stelden we je al voor aan onze nieuwe designer Texas. Vandaag stellen we je voor aan niet één, maar twee nieuwe medewerkers! Wij zijn blij met Dominique en Jovche, die sinds kort fulltime bij ons aan de slag zijn als Android Developers.

Jovche werkt bij ons sinds begin september en heeft veel ervaring. Zijn professionele carrière begon in 2010 en hij leerde al programmeren aan het begin van de middelbare school. Naast programmeren houdt Jovche van fietsen, koken (pizza en burgers zijn z’n specialiteit) en auto’s. Maar zijn grootste passie blijft natuurlijk programmeren. Hij is zelfs een van de organisatoren van één van de grootste software craftmanship conferenties in Europa: DevTernity.

Ook Dominique heeft een grote passie voor programmeren. Hij heeft altijd al affiniteit gehad met computers en software en heeft dat niet van een vreemde, zijn vader was namelijk ICT leraar. Daardoor hadden ze al vroeg een computer met internet in huis en kreeg hij snel zijn eerste aanraking met HTML en CSS. Naast programmeren houdt hij ook van gamen, poolen, astronomie en kan je hem af en toe zien hardlopen.

Heb jij ook een passie voor programmeren en zou je net als Dominique en Jovche ons team willen versterken? Op dit moment hebben we nog een aantal vacatures open staan! Bekijk hier bijvoorbeeld de vacatures voor Fullstack developer en Elixir developer. Wil je meer informatie of heb je vragen? Neem dan contact met ons op via info@9to5.software!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.