Even voorstellen: Texas

Even voorstellen: Texas - Graag stellen we je voor aan onze nieuwe designer Texas

09 augustus 2022

Een tijdje geleden lieten we al weten ons team te hebben versterkt met Christina, die zich bezig houdt met onze marketing en recruitment. Maar daar is het niet bij gebleven en ons team groeit nog steeds!

Graag stellen we je voor aan onze nieuwe UX/UI designer: Texas de Bruin. Texas is fulltime bij ons aan de slag en werkt aan designs van de apps en websites voor zowel onze eigen projecten als opdrachten in samenwerking met onze klanten.

Ontwerpen zit bij Texas in zijn bloed en er was dan ook geen ontkomen aan dat dit vak op zā€™n lijf geschreven is. Hij houdt erg van ontwerpen en praat graag met mensen over fijne apps en hoe je ten alle tijden kan zorgen voor de beste gebruikservaring. Texas is verliefd op ontwerpen, maar ook liefhebber van voetbal en muziek. Hij kijkt in zijn vrije tijd graag een voetbalwedstrijd, gaat een stuk hardlopen of speelt op zijn gitaar. Van 9 tot 5 zit hij tegenwoordig bij ons op kantoor en daar zijn we erg blij mee.

Naast Texas willen we ons team nog verder uitbreiden. Op dit moment hebben we nog een aantal vacatures openstaan. Bekijk hier de vacatures voor iOS Developer en Support Engineer. Wil je meer informatie of heb je vragen? Neem dan contact met ons op via info@9to5.software!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.