Even voorstellen: Christina!

Even voorstellen: Christina! - We stellen je voor aan onze nieuwe medewerker: Christina

6 mei 2022

Na ons 10 jarig bestaan eind januari, zijn we weer volop bezig met nieuwe projecten. De afgelopen tijd zijn we onder ander druk geweest met werk voor 24Baby.nl en een andere grote klant en het was weer tijd voor een uitbreiding van ons team.

Graag stellen we je voor aan Christina Wong-A-Tjong. Christina zal parttime bij ons aan de slag gaan en zich onder andere bezig houden met onze sociale media en marketing. Het is natuurlijk wel zo leuk om ook aan de buitenwereld te laten zien met wat voor toffe projecten wij bezig zijn. Daarnaast zal ze ons helpen met recruitment. We zijn als bedrijf namelijk aan het groeien en dit vraagt om een versterking van het team. Naast Christina, willen we ons team dan ook graag nog verder uitbreiden.

Op dit moment hebben we verschillende vacatures openstaan. Bekijk hier de vacatures voor 'Android Developer' en 'iOS developer'. Daarnaast zijn we altijd op zoek naar goede software engineers! Wil je meer informatie of heb je vragen? Neem dan contact met ons op via info@9to5.software!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.