Afstuderende studenten opgelet!

Afstuderende studenten opgelet! - Afstuderen bij het leukste bedrijf van Delft, vanaf nu kan het!

21 mei 2024

Bij 9to5 software streven we ernaar om getalenteerde individuen aan te trekken bij ons team en te ondersteunen in hun professionele groei. Binnen ons bedrijf zijn er veel mogelijkheden, ook voor studenten! Via deze weg willen we je hier graag over informeren.

Bij 9to5 software maken we gebruik van diverse platforms om talenten aan te trekken. Naast onze eigen 9to5 software website, plaatsen we vacatures op platforms zoals magnet.me, Indeed en LinkedIn om ons bereik te vergroten. Ons toegewijde HR-team, bestaande uit Eva en Ivana, streeft ernaar de perfecte match te vinden voor onze openstaande posities. Bovendien streven we naar nauwere samenwerking met jonge professionals door lokale verenigingen zoals DSEA en Christiaan Huygens te ondersteunen.

Onze huidige zoektocht

Momenteel zijn we opzoek naar een leuke afstudeer student in de richting van Computer Science bij 9to5 software! We zijn op zoek naar getalenteerde afstudeerders die interesse hebben in het uitvoeren van intelligente projecten binnen ons bedrijf. Als je gepassioneerd bent over softwareontwikkeling en klaar bent voor een uitdaging, bekijk dan samen met ons wat de mogelijkheden zijn. We willen je graag spreken via recruitment@9to5.software.

Afstuderen bij 9to5 software

Afstuderen is ook mogelijk bij 9to5 software. Het is een leerzame periode waarin je praktijkervaring kunt opdoen en een onderzoek kunt uitvoeren. Waarom zou je kiezen voor een afstudeerproject bij 9to5 software? Bij ons krijg je de kans om hands-on ervaring op te doen in een stimulerende omgeving. Naast het werken aan boeiende projecten, bieden we ook extra voordelen zoals Demodo-sessies. Tijdens deze sessies bespreken we nieuwe ideeën en technologieën. Daarnaast worden er heerlijke lunches verzorgd, zijn er gezellige vrijdagmiddagborrels en teamuitjes. Dit alles vindt plaats binnen een ondersteunende en leerzame werkcultuur. Bovendien is er altijd de mogelijkheid om deel uit te blijven maken van ons team. Misschien begin je wel met een afstudeerproject en eindig je met jouw droombaan!

Wat kan je van ons verwachten bij 9to5 software? Er is altijd een interessant project beschikbaar, of te maken naar jouw wensen, waar je jouw vaardigheden kunt ontwikkelen en bijdragen aan innovatie. Kom met ons in gesprek over de mogelijkheden via recruitment@9to5.software.

Ben jij die ijverige student met een Master of Bachelor in de richting van Computer Science die wij zoeken..? We kijken ernaar uit om van je te horen!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.