9to5 software sponsort tech talenten

9to5 software sponsort tech talenten - 9to5 software sponsort tech talenten

5 april 2024

In het bruisende technologiehub van Delft heeft 9to5 software besloten om Christiaan Huygens en DSEA te sponsoren. Dit belooft kansen voor zowel studenten als het bedrijfsleven. Christiaan Huygens is een studievereniging voor Toegepaste Wiskunde en Informatica aan de TU Delft. Al eerder zijn wij met deze studievereniging in zee gegaan en blijven dit graag doen. Ook hebben wij dit jaar DSEA gesponsord bij de MitroLAN, DSEA is de Delft Student Esports Association.

Bij 9to5 software zijn we altijd in voor het steunen van studenten. De toekomst van software development broeit hier en wij zien graag jong talent zich vormen.

Steunen van studenten

Afgelopen kwartaal heeft 9to5 software bijgedragen aan het sponsoren van collegeblokken voor leden van Christiaan Huygens. In mei staat ons bedrijf bij de Career Orientation Days en in augustus trappen we af voor nieuwe eerstejaars studenten met sponsoring en ons logo op de t-shirts van de studenten bij het eerstejaarsweekend. Bij DSEA zijn er op een LAN-party goodies uitgedeeld aan de studenten. Op deze manier promoten we niet alleen ons bedrijf, maar ook een positieve sfeer, met een steuntje in de rug voor deze studenten.

Tegelijkertijd ziet 9to5 software deze samenwerking als een kans om direct in contact te komen met getalenteerde en ambitieuze studenten. Door deel te nemen aan evenementen en activiteiten georganiseerd door de studievereniging, kan het bedrijf zijn bedrijfscultuur en loopbaanmogelijkheden presenteren, en studenten aanmoedigen om deel te nemen aan hun team.

De Career Orientation Days op 8 mei

Een belangrijke mijlpaal in deze samenwerking is de aankomende 8 mei, waarop de Career Orientation Days zullen plaatsvinden, georganiseerd door de studievereniging Christiaan Huygens. Dit evenement biedt een uitgelezen kans voor studenten om in contact te komen met bedrijven, waaronder 9to5 software, om inzicht te krijgen in mogelijke loopbaantrajecten binnen de tech-industrie. Let op: hiervoor moet je ingeschreven staan! Bekijk de website van Christiaan Huygens voor meer informatie. Zien wij jou daar?!

Toekomst

Naast de Career Orientation Days staat ook de sponsoring van het Eerstejaarsweekend op de planning voor ons. Bij 9to5 software bieden we ook mogelijkheden om stage te lopen of af te studeren. Wij hebben genoeg personeel in ons team met alle kennis die voldoet aan de normen voor deze projecten. Zie jij het zitten om bij een vooruitstrevend softwarebedrijf een (afstudeer)stage te volgen? Na een half jaar in ons team wil je nooit meer weg!

We bedanken Christiaan Huygens en DSEA voor de mooie samenwerkingen. Heb jij ons nou voorbij zien komen en ben je nieuwsgierig naar ons? Bekijk onze website hier en je bent ook altijd welkom om met ons recruitment team te praten via ‘recruitment@9to5.software’. Stuur je CV op, maak je plannen kenbaar en we zullen altijd met je in gesprek gaan. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.