We breiden ons team uit

We breiden ons team uit - We zijn aan het groeien en dat zorgt voor een uitbreiding van het team

15 oktober 2020

Waar veel bedrijven last hebben van corona, kunnen wij als softwarebedrijf momenteel gelukkig nog aan de weg blijven timmeren. Met onder andere de nominatie voor beste app van het jaar 2020 voor 24Baby en met de lancering van diverse soorten producten voor klanten zijn wij ontzettend trots. Ook werken we veel aan onze eigen projecten, gewoon omdat we dat leuk vinden. Dit betekent dat we aan het groeien zijn en dat zorgt voor een uitbreiding van het team.

Onlangs hebben we ons team uitgebreid met een commerciële topper. Graag stellen we je voor aan Ruben Vijverberg. Ruben is parttime bij ons werkzaam en is aan de slag met het aan de man brengen van onze eigen projecten. Dit zijn diverse soorten digitale oplossingen zoals Cofind en Kiek. Het is natuurlijk wel zo leuk dat deze bedachte en gemaakte apps ook wat opleveren en van waarde kunnen zijn bij anderen. Ruben zegt “Ik word altijd enthousiast van de slimme en handige apps en websites die wij als team maken en ik krijg de vrijheid om mijn eigen plannen op te zetten en uit te voeren”.

Naast Ruben willen we ons team nog verder uitbreiden. Op dit moment hebben we twee vacatures openstaan. Bekijk hier de vacature voor Web Developer en Commercieel Medewerker. Twijfel niet om te solliciteren of deel ze vooral binnen jouw netwerk.

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.