Ons team is versterkt

Ons team is versterkt - We hebben versterking gevonden voor onze websites en web apps. We stellen je graag voor aan Paco.

12 november 2020

We kondigden al eerder een uitbreiding van het team aan, toen met een commercieel medewerker. Maar nu ook met een webdeveloper. Als groeiend softwarebedrijf helpen we verschillende bedrijven met slimme en mooie digitale oplossingen. Zo hebben we onder andere de nominatie voor beste app van het jaar 2020 voor 24Baby gekregen. Daarnaast werken we ook veel aan onze eigen projecten, gewoon omdat we dat leuk vinden en om onszelf te blijven ontwikkelen. Dit betekent dat we aan het groeien zijn en dat zorgt voor een uitbreiding van het team.

Graag stellen we je voor aan Paco Pronk. Paco is parttime bij ons werkzaam en gaat aan de slag met website development van onze eigen projecten. Dit zijn diverse soorten digitale oplossingen zoals Cofind en Kiek. Paco zorgt ervoor dat alles goed werkt. Hij optimaliseert de software en mochten er problemen optreden zit hij daar bovenop. Paco: β€œAls webdeveloper bouw ik mee aan mooie websites en help ik graag bij het fixen van bugs om alles zo goed mogelijk te laten verlopen.”.

Naast Paco willen we ons team nog verder uitbreiden. Op dit moment hebben we twee vacatures openstaan. Bekijk hier de vacature voor iOS developer en Commercieel Medewerker. Twijfel niet om te solliciteren of deel vooral binnen jouw netwerk.

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.