Even voorstellen Sam en Tim

Even voorstellen Sam en Tim - Nieuwe medewerkers Sam en Tim bij 9to5

9 februari 2024

Ons team blijft groeien bij 9to5! We maken graag bekend dat we twee nieuwe medewerkers in dienst hebben, Sam en Tim. In deze blogpost meer over deze twee nieuwe aanwinsten voor ons team.

We beginnen met Sam. Sam werkt hier inmiddels al een aantal maanden als werkstudent. Twee tot drie dagen per week werkt hij naast zijn Master Computer Science bij 9to5 als backend developer. Toen Sam hier begon, was het nog maar de vraag of hij een positie in frontend of backend zou gaan vervullen. Na beiden te hebben uitgeprobeerd, heeft hij nu zijn plek gevonden in de backend bij 9to5. Onder leiding van backend developers Tom en Floris leert Sam veel over het vak en doet hij veel ervaring op en levert hij een waardevolle bijdrage aan het team.

Er is nog veel meer te vertellen over Sam. Hij heeft een grote passie: voetbal. Na een korte blessure staat Sam weer elke zaterdag op het voetbalveld en traint hij ook eens per week. Dit doet hij via de studentensportvereniging ARISTON, die zich bevindt bij de TU Delft op het sportcomplex. Dit is zijn 6e seizoen bij de vereniging en hij heeft hier veel tijd doorgebracht; ook is hij met plezier commissielid geweest hier. Sam zal nog zo'n anderhalf jaar bezig zijn met het afronden van zijn studie en hoopt gedurende deze tijd ook te blijven voetballen met zijn teamgenoten. Verder is Sam groot fan van AJAX en komt graag naar wedstrijden kijken, maar een Europese wedstrijd slaat hij ook niet af. Naast voetbal is er ook soms ruimte voor tennis, skiën of hardlopen als het moet. En als hij dan niet zelf bezig is met sport, kijkt hij graag naar de hockeywedstrijden van zijn vriendin of andere sporten op tv. Wat doet Sam als hij geen sport meer kan zien? Dan kijkt hij graag naar cabaret of heeft hij een rustige avond op de bank met Netflix.

Tegenover een backend developer hadden we ook nog een frontend developer nodig. Wie zoekt, zal vinden, daar is Tim! Ons frontend team bestaat vanaf heden uit Tim en Tim, aangezien wij al een Tim in dienst hadden in de positie van frontend. Met wie vullen wij het team nu aan?

Tim is afgestudeerd als Industrieel Ontwerper bij de TU in Delft. Hierna is hij vooral bij start-ups gaan werken als de creatieve ontwerper. Hij is pas in aanraking gekomen met het ontwerpen van software via een project op werk. Tim heeft een webscraper gemaakt om te bekijken hoe goed een product verkocht, zodat hij zelf meer inzicht kon krijgen in de verkoop ervan. Via deze weg zag hij het nut van het slim gebruiken van software en nu is hij op missie om slimme weboplossingen te maken. Deze creatieve kijk op software is iets wat we veel van hem terug zullen zien bij 9to5. Verder is Tim een sociaal dier, houdt van spelletjes en teamsporten zoals voetbal, maar kan ook alleen gevonden worden op een snowboard of surfplank. Ook brengt hij veel tijd buiten door, want naast dit alles gaat hij graag naar feestjes als gast of hobby-DJ! Muziek is een passie voor Tim en hiermee houdt hij zichzelf eens per week bezig.

Tim streeft naar weboplossingen die gericht zijn op de eindgebruiker. Door zijn achtergrond als Industrieel Ontwerper en zijn loopbaan heeft hij een creatieve invalshoek op softwareontwikkeling. Bij 9to5 zal hij de software samenklikken met de designs, zodat we gebruiksvriendelijke software kunnen leveren aan onze klanten.

Wil je meer weten over backend binnen 9to5 en de methodes die we gebruiken? Bekijk het hier. En als je meer wilt weten over frontend bij 9to5 en de methodes die we gebruiken, bekijk het hier Wij kijken uit naar deze nieuwe samenstelling van het team en het is zoals altijd weer een stap verder in de ontwikkeling van ons bedrijf.

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.