Even voorstellen... Julia

Even voorstellen... Julia - Een nieuwe medewerker bij 9to5 software

24 mei 2024

Hier bij 9to5 software blijven we bezig met verbeteren. Ons team heeft wat aanpassingen doorgemaakt, hier hoort ook ons nieuwste teamlid Julia bij. Ze komt ons versterken bij de Marketing afdeling, maar wie is deze dame?

Julia is net afgestudeerd van haar Master Business Administration, maar heeft tijdens haar studies al veel ervaring opgedaan in digital marketing als werkstudent. Ze noemt zichzelf ook wel een digital marketing duizendpoot. Van SEO & SEA tot Social Media Ads, en van branding tot nog veel meer, ze heeft een passie voor alles wat met digitale marketing te maken heeft. Bij 9to5 zal ze daarom haar enthousiasme en ervaring voor alle aspecten van digital marketing gebruiken om de verschillende producten van ons bedrijf te marketen op verschillende manieren.

Wanneer ze niet druk bezig is met het veroveren van de digitale wereld, heeft Julia een stapel aan hobby's waar ze zich mee bezighoudt. Elke week staat ze in de dansschool voor HipHop of Diva en gaat ze op woensdag langs de borrel bij haar studentenreisvereniging AEGEE-Delft. Ook is ze een enorme boekenwurm voor romantasy’s en psychologische thrillers, zit ze elke zondag klaar om Formule 1 te kijken. En natuurlijk, naast haar favorieten zoals Baldur's Gate en Layers of Fear, staat er altijd een nieuwe game op haar lijstje om te verkennen.

Julia streeft ernaar om de producten van 9to5 zo goed mogelijk te positioneren en marketen, zodat iedereen kan meegenieten van de applicaties en innovaties die ons bedrijf te bieden heeft. Wij zijn blij met deze nieuwe aanwinst. Hier bij 9to5 software blijven we groeien en streven we naar innovatie. Zo blijven we vooruit gaan.

Wil jij ook ons team versterken? Bekijk onze vacatures hier of stuur een open sollicitatie naar recruitment@9to5.software. Tot snel!

Verrijk uw leven.

Ervaar het verschil met onze intelligente oplossingen. Neem vandaag nog contact op en ontdek hoe wij uw digitale wereld kunnen verrijken.